Katalogu İndirin

ATAŞEHİR’İN EN YENİSİ EN KARLISI

Merhaba; Ataşehir,

Merhaba İstanbul…


İstanbul’un yeni yatırım ve yaşam merkezi Ataşehir’de butik, modern bir hayatın kapısı aralanıyor. Atasu Life yeni bir yaşam kültürü, yeni bir yatırım. Alırken kazandıracak ve gelecek için doğru bir adım atmış olacaksınız.

2+1, 3+1, 3+2, 4+2 daire ve dubleks daire seçenekleriyle tüm farklı yaşam tarzları birarada. Yağmur suyundan çevre ve bahçe sulaması üreten bir anlayışla, fayda esaslı yaşam alanınız ATASU LİFE’de YAŞAM, 2015 Ağustos’da başlıyor.

Az Daire Çok Komşuluk konseptiyle hayata geçen projede 40 daire bulunuyor.

Bölgenin en yüksek ve en sessiz bölgesinde, yaşamdan ve ailenizle birarada olmaktan mutluluk duyacaksınız.


Kalite, Yaşamınızdır!


Ankastre mutfaklarınızda tüm malzemeler TSE standartlarına uygun ve 1. Sınıf kalite esasıyla seçilecek.

Dış cephemizi bölgeye göre sıra dışı tasarladık, uzun ömürlü malzemelerle kapladık ve ahşap görünümü kazandırdık. Her konut için geniş balkon standartı getirdik.

Dairenin hangi cephede olursa olsun önü kapanmayacak bir noktada ve Ataşehir’e en hakim tepelerden birinin üzerinde.


ATASU LİFE’da ihtiyaç duyacağınız tüm sosyal donatıları bünyesinde barındıracak. Sauna, fitness center, açık yüzme havuzu, çocuklar için çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor alanı ile 24 saat size yetmeyecek.

Tüm donatılarımızın dışında, ATAŞEHİR’in tertemiz havasında, yeşil ve mavinin kardeşliğindeki huzurlu yaşam alanlarımızda yürüyüş yapabilme şansına da sahip olacaksınız. 7/24 kapalı devre güvenlik sistemi ve interkom konuşma alt yapısı ile gözünüz arkada kalmayacak; eviniz ve siz her zaman güvende olacaksınız.

Kapalı otopark alanları ile eksiksiz sıcak bir yuvaya sahip olacaksınız.

KALİTELİ YAŞAM sloganıyla yola çıkan SUADİYE İNŞAAT’ın düşleriyle sizin hayallerinizi ortak bir noktada buluşturduk. Sonu MUTLULUK ile bitecek birliktelik için size ATASU LİFE’da örnek dairemizi görmeye bekleriz.